Skuteczność

Trening Skuteczności

 

Jak często nie dotrzymujesz obietnic danych samej/mu sobie? Czy planujesz i osiągasz swoje cele regularnie? Jakie poczucie masz częściej?

Ten program jest dla Ciebie jeśli chociaż jeden z elementów pasuje do Ciebie:

 • masz jakiś nierozwiązany problem, lub coś Cię od dłuższego czasu dręczy,
 • chcesz przestać odwlekać ważne dla siebie zmiany,
 • chcesz coś zmienić, ale Ci nie wychodzi,
 • od lat masz poczucie niespełnienia,
 • Twoje życie nie funkcjonuje tak jak chcesz,
 • masz umiejętności i wykształcenie, a zarabiasz za mało,
 • nie dogadujesz się z tymi, których kochasz,
 • zbyt często czujesz bezsilność,
 • czujesz, że ktoś dominuje nad Tobą,
 • masz wrażenie, że możesz więcej, ale brak Ci umiejętności,
 • utknąłeś i nie możesz pójść dalej,
 • sądzisz, że tracisz kontrolę nad swoim życiem

Czym jest Trening Osobistej Skuteczności

Jest nauką i procesem tworzenia Twojej indywidualnej doskonałości. Uczeniem się i wręcz osobistym odkrywaniem jak DLA CIEBIE najłatwiej jest pokonywać TWOJE WŁASNE bariery. Każdy z nas jest indywidualny i niepowtarzalny, dlatego nie można zamknąć zmiany w takie same słowa i techniki dla każdego. Należy je uszyć jak garnitur – na Twoją miarę.

Każdy z nas pamięta chwile, kiedy zrobił coś tak wspaniale i szybko, że zapierało dech w piersiach. Zazwyczaj nie zastanawiamy się jak to zrobiliśmy? Ten trening pokazuje z czego dokładnie składa się Twój sukces. Jak go rozebrać na atomy. Jak poznać jego strukturę. Po co? Aby zduplikować w przyszłości i przenieść jego model na te dziedziny, w których dzisiaj masz niewystarczające TWOIM ZDANIEM efekty.

Świat jest tak bogaty i wielki, że, aby go okiełznać, musimy filtrować wszystko co nas otacza i nadawać temu znaczenie. Przechodzący po mieście ekolog, konstruktor i malarz, będą zauważać zupełnie inne elementy tego co ich otacza. To jak postrzegasz obiad, zależy między innymi od tego, czy twój brzusio jest głodny, czy też najedzony. Patrzymy na świat i nieświadomie używamy filtrów. Język też jest filtrem. Jest rodzajem mapy tego co myślimy. Sam rozwój osobisty można postrzegać jako filtr, który zaleca raczej ciekawość, gotowość do eksperymentowania, zamiast postawy „wiem lepiej”.

Programowanie neurolingwistyczne często jest mylone ze sztuką manipulacji – w szczególności przez tych, którzy nie byli na żadnym treningu. Oczywiście – za pomocą słów można wpływać na ludzi. Wielokrotnie słowa wypowiedziane przez innych budziły w Tobie określone emocje, które powodowały określone reakcje. Są słowa które radują, ale są też słowa które potrafią zranić. Na tym treningu nauczysz się, jak skutecznie panować nad własnymi reakcjami na słowa. Na słowa wypowiadane przez innych. No bo jeśli słowa potrafią Cię ranić, to każdy może Cię zranić. Nauczysz się, jaka jest różnica pomiędzy byciem reaktywnym, a proaktywnym. Jak przestać reagować automatycznie na to co się dzieje, a w zamian wybierać własną reakcję. Ten trening jest w pewnym sensie instrukcją programowania siebie. Własnego umysłu. Uczeniem się brania coraz większej odpowiedzialności za własne efekty. Przede wszystkim jest treningiem, po którym większość uczestników zaczyna częściej się uśmiechać w życiu i cieszyć nim. Jeżeli masz pytania – dzwoń, pisz – szczegóły w zakładce kontakt

 

 

O czym i czym jest Trening Skuteczności Osobistej ?

 1. O Twoich możliwościach
 2. Ale przede wszystkim o Twoich ograniczeniach
 3. O tym jak sobie z nimi radzić
 4. O tym jak komunikować się z własnym umysłem
 5. O tym jak odnosić sukcesy, dzięki porażkom
 6. O mówieniu do siebie
 7. O mówieniu do ludzi
 8. O skutecznym przekonywaniu SIEBIE
 9. O pieniądzach i pracy
 10. O pułapkach Twojego umysłu

 

Logistyka treningu:

Trening trwa 4 dni – 2 weekendy

Gdzie: Grudziądz Hotel Rudnik ul. Miła 2

 

I wolny termin:

1 dzień – sobota 2 marca 2024 roku

2 dzień – niedziela 3 marca 2024 roku

3 dzień – sobota 23 marca 2024 roku

4 dzień – niedziela 24 marca 2024 roku

 

Godziny treningu 10:00 – 15:00

Cena treningu: 2000 zł

Michał Jakubowski

tel: 501 436 232

mail: michal@pewny.pl