szkolenia, rozwój osobisty

sForsuj umy$ł

Poznaj swoje nawyki i emocje związane z pieniędzmi.

sobota 24 listopada 2018 roku

 

Bogactwo to nie ilość pieniędzy – tylko „stan” umysłu i stan Twoich „umiejętności” związanych z podejściem do pieniędzy. Dowód: Zadaj sobie kilka pytań:

1. Czy znasz kogoś kto zarabia więcej pieniędzy niż ty?
2. Czy znasz kogoś kto zarabia więcej pieniędzy niż ty i nie radzi sobie z pieniędzmi bo często mu brakuje lub ma kłopoty?
3. Czy znasz kogoś kto zarabia mniej pieniędzy niż ty?
4. Czy znasz kogoś kto zarabia mniej pieniędzy niż ty i znakomicie sobie radzi z pieniędzmi?

Masz 4 x TAK? 

Czyli to nie to ile zarabiamy, ale to co robimy z pieniędzmi jest bardziej istotne? Zapraszam Cię na jednodniowy trening dotyczący finansów osobistych. Pieniądze to nie wszystko? No pewnie! Jednak są szalenie ważne w życiu większości ludzi. Niech zgadnę – w Twoim też? Dzięki pieniądzom możesz zaspokajać swoje i cudze potrzeby. Jeśli Twoja kreatywność i chęć rozwijania się jest trochę większa niż u przeciętnego człowieka – możesz realizować swoje plany, osiągać postawione sobie cele i spełniać marzenia. Jak jest w Twoim przypadku z pieniędzmi? Odpowiedz sobie na kilka pytań:

sforsuj

  1. Zawsze masz wystarczającą ilość pieniędzy?
  2. Chcesz mieć więcej pieniędzy?
  3. Chcesz mieć wreszcie porządek w swoich finansach?
  4. Masz długi?
  5. Co tak naprawdę myślisz o pieniądzach?
  6. Jakie emocje się w Tobie budzą na myśl o pieniądzach?
  7. Kto jest odpowiedzialny za stan Twojego konta w banku i dlaczego to Ty?

Jeśli kiedykolwiek zabrakło Ci pieniędzy – to szkolenie jest dla Ciebie.

Jeśli wydajesz więcej niż zarabiasz – to szkolenie jest dla Ciebie.

Jeśli chcesz mieć więcej możliwości – oczywiście to szkolenie jest dla Ciebie.

Jeśli chcesz skuteczniej pomnażać swoje pieniądze – to szkolenie jest dla Ciebie.

Z pieniędzmi jest jak z innymi sferami życia. Wystarczy się przyjrzeć swoim nawykom, aby zobaczyć, co Cię wspiera, a co hamuje. Możesz się zdziwić. Jeśli Twoje finanse nie są w porządku – to będzie dla Ciebie przełom. Na tym warsztacie dowiesz się, co powoduje, że jesteś tam, gdzie jesteś, w sferze finansów. Dowiesz się, dokąd dotrzesz ze swoimi strategiami. Nauczysz się na nowo przyglądać swoim pieniądzom. Nauczysz się rozpoznawać zagrożenia, a przede wszystkim dostrzegać nowe możliwości. Poznasz strategie ludzi, którzy kiedyś byli bankrutami i wyszli na prostą. Nieważne ile teraz masz pieniędzy. Zapraszam Cię na szkolenie, na którym nauczysz się jak  zmienić swoje finanse na dużo lepsze. Co będzie się działo? Znajdziesz i zmienisz swoje ograniczające przekonania dotyczące pieniędzy – coś, co Twoim zdaniem było postrzegane jako prawda, ale Cię jeszcze dzisiaj ogranicza. Potem będzie jeszcze ciekawiej. Dostaniesz narzędzia i ćwiczenia, które otworzą Ci oczy na nowo. Usłyszysz, że dokonanie kilku drobnych zmian w nawykach da Tobie nowe możliwości. Najpierw poczujesz żal, gniew, frustrację, aż do momentu, gdy znajdziesz największego wroga swoich pieniędzy. W zasadzie znajdziesz ich dwóch. Wróg numer jeden – to ten, który nie pozwala Ci zarabiać więcej. Wróg numer dwa – to ten, który gra na nosie Twoich wydatków. 

Trening, na którym nauczysz się zmieniać swoje podejście do pieniędzy:

Kiedy: 24 listopada 2018 roku   – godz: 10:00 – 15:00

Gdzie: Grudziądz ul. Skłodowskiej 5 (siedziba MPGN II piętro)

Twoja inwestycja w siebie to 40 zł

[/one_half]

Uczestnicy o treningu:

Michała znam i cenię nie od dziś, a jego szkolenia zawsze wiele wnosiły do mojego życia, dlatego nie miałam wątpliwości, że warto wybrać się na kolejne. Jak zwykle się nie myliłam – Michał pozwolił mi spojrzeć na kwestię pieniędzy z zupełnie nowej perspektywy, ponownie zaskakując mnie imponującą siłą jego przekazu. Na szkoleniu udało mi się dostrzec zarówno moje ograniczenia, z których do tej pory nie zdawałam sobie sprawy, jak i ogrom możliwości, które okazały się być w zasięgu ręki. Przekonałam się, że nawet najmniejsze zmiany mogą dać potężne efekty (a przy okazji, że Michał jak nikt inny potrafi otworzyć oczy na kluczowe aspekty postrzegania rzeczywistości). Największym atutem Michała jest fakt, że nie ogranicza się on do pustych haseł, tak popularnych w dobie „mody na rozwój”. Jego przesłanie zawsze opiera się na praktyce, dzięki czemu z jego szkoleń można wynieść realną wiedzę. Swoje idee Michał przedstawia ponadto z dużą dozą humoru i lekkości – krótko mówiąc, mentor z ludzką twarzą!

Edyta Bylica – Dyrektor operacyjny Vadain

 

Jako osoba, która kładzie ogromny nacisk na własny rozwój osobisty, wykorzystuję dużo okazji do udziału w dużej ilości szkoleniach, seminariach oraz eventach rozwojowych. Mając bogate doświadczenia, jako uczestnik mam również ogromne oczekiwania wobec trenerów jak i treści szkoleń. Biorąc udział w szkoleniu Michała powiem jedno: Michał jest profesjonalistą, inspiratorem i motywatorem. A najważniejsze, że przekazuje wiedzę z praktycznego punktu widzenia i potrafi ją wpoić z ogromną lekkością. Biorąc pod uwagę powiedzenie, że „Tylko najlepsze jest wystarczająco dobre” , to jeśli chcesz zdobywać wiedzę oraz nowe kompetencje od ludzi sukcesu, ludzi, którzy doświadczyli tego o czym mówią oraz ludzi, którzy potrafią motywować i inspirować to pamiętaj, że taką osobą jest MICHAŁ JAKUBOWSKI. MICHAŁ OBYŚ NIE STRACIŁ ZAPAŁU, BO ROBISZ NAPRAWDĘ KAWAŁ DOBREJ ROBOTY !!!!

Marcin Zakrzewski – inwestor

 
Nie miałam żadnych wątpliwości przed przyjęciem na ten trening, dostałam go w prezencie, więc przyszłam z ogromną ciekawością. Taki trening należy przejść wspólnie z partnerem. Cieszę się, że mogłam uczestniczyć w nim razem z moim mężem. Po treningu rozmawialiśmy o tym, co się zadziało i już dziś wprowadzamy zmiany w gospodarowaniu naszym domowym budżetem. Michał ostatnio słyszę dużo pozytywnych, ciekawych opinii na Twój temat i tego, co robisz. Chcę się od Ciebie uczyć.  Widzę, że przeszedłeś długą drogę rozwoju osobistego, ja jestem na początku, ale jestem tym zafascynowana.
 
Joanna Chorwacka – Coach
 

Przyjechałam na to szkolenie w pełni świadomie, uczestnicząc już wcześniej w szkoleniach u Michała. Wiedziałam, że będzie to kwintesencja podana w sposób łatwy do zrozumienia, choć trudny do doświadczenia (zwłaszcza dotknięcie niektórych kwestii). Podczas szkolenia otworzyło mi się kilka zakurzonych szufladek w głowie, pojawiło się kilka pomysłów i wiele pytań. Za jakiś czas, jak przetrawię, to co się wydarzyło, z chęcią jeszcze raz bym skorzystała z tego treningu (mam nadzieję, że tym razem będzie 2 dniowy). Bardzo cenię sobie etykę, według której pracuje Michał. Sprzyjające jest również to, że o sprawach poważanych potrafi mówić w sposób niepoważny! Jeśli chcesz zmienić coś w swoich finansach – Sforsuj Umysł to idealny pierwszy krok! Polecam!

Natalia Mazurkiewicz – psycholożka z Gdyni

Na szkolenie namówiła mnie koleżanka,która zawsze po Michała szkoleniach wracała z tak dużą energią, że nie miałam oporów,by tego spróbować! Pierwszym szkoleniem  były techniki negocjacyjne ze sprzedaży, po dwóch dniach analizowania i poznawania tych technik moje odczucia były mieszane. Nie,dlatego,że prowadzący był nie tak i też nie,dlatego,że było mało materiału. To ja musiałam z własną sobą,powalczyć,że pewne przekonania,które miałam zakorzenione , nie miały racji bytu. Jestem po drugim szkoleniu z tematyki forsuj umysł  i uwierzcie mi, nie mogę doczekać się następnego szkolenia z człowiekiem,który ma niesamowite podejście do siebie i otaczającego go świata. Gorąco polecam.

Anna Ziemczonok

Ten trening był zaplanowanym wydarzeniem w moim kalendarzu, ponieważ od dawna planowałam udział w tego typu przedsięwzięciu rozwojowym. Przekonała mnie przyjaciółka, ale długo nie trzeba było mnie namawiać, ponieważ, jak pisałam już, od dawna szukałam tego typu treningu. Jak najbardziej, chętnie przyjadę na kolejne warsztaty, o ile napięty grafik mi pozwoli. Trening u Michała to jest dokładnie to, czego szukam wybierając szkolenia i spotkania służące rozwojowi. Konkrety, ćwiczenia, dzielenie się własnymi doświadczeniami, a wszystko to w połączeniu z humorem i dystansem do siebie. Bardzo podoba mi się również i to, że Michał jest jednocześnie pewny swojej wiedzy i umiejętności, co chętny by uczyć się od innych, co powoduje, że odbieram go jako osobę bardzo autentyczną i inspirującą. Jednym słowem dziękuję. To było bardzo (myślę, bo na rezultaty trzeba jeszcze poczekać) owocne kilka godzin.
 
Agata Hejmowska
 
Przed przystąpieniem do szkolenia miałem wątpliwości czy nauczę się na nim czegoś nowego. Czytałem już mnóstwo książek i byłem na kilku kursach związanych z zarabianiem, dlatego obawiałem się czy to nie będzie po prostu powtórka tego co już wiem. Na samym szkoleniu okazało się, że rzeczywiście o wielu rzeczach już wcześniej wiedziałem, ale dzięki Michałowi spojrzałem na nie trochę inaczej i przede wszystkim uświadomiłem sobie, że sama wiedza nic mi nie da. Tak jak Ferrari stojące cały czas w garażu nie daje przyjemności z jazdy, tak wiedza z której nie korzystam nie przyniesie mi efektów. Myślę że Michał jest swego rodzaju odskocznią od codzienności, od smutnych wiadomości z tv, od narzekających ludzi którzy jakby na siłę próbują pokazać że czegoś nie da się zrobić. Jest osobą która pokazuje że nie ma rzeczy niemożliwych, a osiągnięcie tego czego pragniemy czasem jest prostsze niż nam się wydaję 😉 Pozdrawiam i polecam.
 
Marek Niewiński